Loading Events
Bi-2/Би-2 | Аллилуйя | World tour 2024

Bi-2/Би-2 | Аллилуйя | World tour 2024

15. jūnijs plkst. 20:00
Wondersala, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Bi-2
Alleluja + visi hiti
Pasaules tūre

Grupa «Bi-2» nākamgad dosies pasaules turnejā, lai reklamētu jauno albumu «Alleluja». Tūres ietvaros grupa 2024.gada 15.jūnijā uzstāsies Rīgā, Wondersalā. No 16.novembra  pirmās 1000 biļetes pieejamas par īpašu cenu – 39EUR.

Koncertā skanēs gan dziesmas no jaunā albuma, gan iepriekšējo gadu hīti «Moļitva», «Skoļzskije uļici», «Moja ļubovj», «Varvara», «Moi rok-n-roll», «Serebro», «Polkovņiku ņikto ne pišet» un citi skaņdarbi, kuriem parasti koncertos pievienojas klausītāju koris.

«Bi-2» jaunais albums «Alleluja», kas ir tūres nosaukuma pamatā, kļuva par tiltu starp divām pasaulēm — pandēmijas laikmetu un visas cilvēces pagrieziena punktu 2022.gadā. Tajā ir desmit dziesmas, kurās kopā ar bēdu sajūtu un bailēm no nezināmā nav iespējams nepārņemt mūziķu vēlmi palikt uzticīgiem saviem ideāliem. Mīlestība. Cieņa. Brīvība. Tas viss notur virs ūdens nemierīgajā pasaulē, kura atrodas uz katastrofas sliekšņa…

«Mēs dzīvosim ar jums, mēs nesalūzīsim» – tā skan rindiņa no albuma «Alleluja» albuma pēdējā skaņdarba ar nosaukumu «Ličnoje prostranstvo»un kura ir pilna mīlestības un gaišas cerības. «Padalieties tajās ar mums!» aicina mūziķi.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi