Loading Events
bet bet ZIEMASSVĒTKOS

(Noticis pasākums) bet bet ZIEMASSVĒTKOS

15.12.2023 19:00

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

“bet bet” Ziemassvētkos

Koncertu sērija k/c “Ulbrokas pērle” 2023. gada decembrī

Leģendārā latviešu grupa “bet bet” sagatvojusi jaunu un dzirkstošu Ziemassvētku koncertprogrammu! Koncertā skanēs tādi ziemas sezonas hiti kā “Nakts (Jānis Lūsēns/G.Račs), “Zvani un sveces” (R.Pauls/G.Račs), kā arī grupas dalībnieku sarakstītās dziesmas “Ziemassvētki”, “Burvīga nakts”, “Klausies” un “Vēl viens gads ir beidzies”. Neaizpaliks pasaules Ziemassvētku klasiskie skaņdarbi “Zvaniņš skan” un “Klusa nakts, svēta nakts”. Dzirdēsiet dažus garīgos korāļus no grupas 1997. gadā izdotā albuma “Burvīga nakts”, kas ierakstīts kopā ar Jāzepa Mediņa mūzikas skolas zēnu kori. Arī šajā koncertā būs īpašie viesi, bet visu dziesmu aranžējumi ir viedoti no jauna. Koncertu papildinās vizuālas video projekcijas.

Pirms un pēc koncerta būs iespējams iegādāties grupas 60 dziesmu nošu grāmatu, īpašu jaunās programmas dziesmu vārdu izlasi, grupas albumus un pēc koncerta būs iespēja satikt koncerta dalībniekus un saņemt autogrāfus. Būs pieejamas arī populārākās Guntara Rača dzejoļu grāmatas, tostarp dzejoļu grāmatiņa “Reiz Ziemassvētkos”.

Koncerta norises vietā darbojas kafejnīca un ir ērta un ietilpīga bezmaksas autostāvvieta.

Grupa “bet bet” gandrīz nemainīgā sastāvā ir uz skatuves jau 33 gadus un savu varēšanu apliecinājuši neskaitāmos festivālos Latvijā, Polijā un Somijā, sniegusi koncertus Īrijā un Norvēģijā, vienmēr pulcējot pilnas zāles un sniedzot klausītājiem labāko, ko tā spēj. Izdoti jau vairāk nekā desmit studijas albumi un dziesmu izlases, iegūtas balvas un pagodinājumi, bet grupas dalībnieki joprojām par savu lielāko balvu uzskata, savu klausītāju atbalstu, aplausus un smaidus.

Grupas dalībnieki joprojām ir:

Zigfrīds Muktupāvels (vijole, klavieres, ģitāra, balss)

Guntars Račs (sitamie instrumenti, dzejoļi, balss)

Uģis Tirzītis (ģitāra, balss)

Andris Alviķis (bass, balss)

Gaidīsim jūs uz kopīgu svētku svinēšanu!

 

Lasīt vairāk...Citi pasākumi