Loading Events
BERMUDU DIVSTŪRIS. ŽORŽS SIKSNA. GRANDIOZĀ VASARAS SEZONAS ATKLĀŠANAS BALLĪTE

(Noticis pasākums) BERMUDU DIVSTŪRIS. ŽORŽS SIKSNA. GRANDIOZĀ VASARAS SEZONAS ATKLĀŠANAS BALLĪTE

05.05.2024 18:00
Latgales vēstniecība GORS, Rēzekne, Latvija

Pasākuma informācija

Grandiozā vasaras sezonas atklāšanas ballīte Rēzeknē!

2024. gada 5. maijā Latgales vēstniecība GORS aicina uz Grandiozo vasaras sezonas atklāšanas – lielo balli, kas būs pasākums visai ģimenei: bērniem, pusaudžiem, vecākiem.

Vakara programmu ar savu uzstāšanos atklās latviešu zelta leģenda Žoržs Siksna ar pavošo grupu. Kurš gan nezina “Genovevu”, “Vālodzīti” un citus tautā iemīļotas dziesmas Žorža izpildījumā. Programmas turpinājumā vakara “Saldais ēdiens”, latviešu humoristiskā repa duets “Bermudu Divstūris”, hitu karaļi un šovmeņi Biceps un Triceps, aicinot uz koncertu, pauž: “Mēs vēl un vēlreiz pārliecināmies, ka mūsu klausītāji ir paši labākie, jo koncertos saņemam tik daudz enerģijas, kuras pietiks visai apkures sezonai. Iedvesmojušies no klausītāju uzticības un ideju pilni, mēs kopā ar “bratukiem” gribam iet vēl tālāk, piedāvājot šovu vēl jaudīgākā līmenī, lai skan ne vien visa Rēzekne, bet arī Latvija!”

“Tiekamies Rēzeknē” aicina pasākuma rīkotāji, uzsverot – pirmās 300 biļetes iespējams iegādāties par īpašu cenu, turklāt tā varētu būt arī laba dāvana radiem un draugiem. Nākot tuvāk pasākuma norises dienai, biļešu cena paaugstināsies.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi