Loading Events
BAZNĪCU NAKTS

(Noticis pasākums) BAZNĪCU NAKTS

Pasākuma informācija

RIHARDS SAULE. BAZNĪCU NAKTS.
Akustiskais koncerts.

Koncertā skanēs Riharda Saules oriģinālmūzika, kā arī Zigmara Liepiņa, Ulda Marhilēviča, Jura Kulakova u.c. komponistu dziesmu aranžijas. Tās atskaņos divi talantīgi mūziķi – solists, ģitārists, komponists Rihards Saule un vijolnieks, ģitārists Justs Liepiņš. Katrs no šiem māksliniekiem ir pazīstams ar savu unikālo stilu un muzikālo izteiksmi.

“Nakts ir maģiska. Tā izsenis cilvēkiem saistās ar kaut ko mistisku un pārdabisku. Tikai naktīs mēs redzam zvaigznes, un tikai caur nakts tumsu mēs spējam novērtēt gaismu. Mani naktis iedvesmo, tās liek domai un garam celties spārnos. Kā bez nakts nav iespējama diena, tāpat gaisma nav iespējama bez tumsas. Un mūsu spēkos ir izlemt, vai mēs izstarojam gaismu, vai esam tumsā,” tā saka Rihards Saule.

Baznīcu Nakts ir kā brīža maģija, kas dod iespēju izzināt un iemantot dziļāku sapratni par garīgajām un mākslinieciskajām vērtībām, ko piedāvā baznīcas ar savu kultūrvēsturisko mantojumu. No seniem laikiem tās ir bijušas ne tikai dievnami, bet arī sabiedriskās dzīves sirds telpa un dvēsele. Jau no plkst.20.00 aicinām ikvienu atnākt un būt kopā, lai izbaudītu gaismu un skaņu metamorfozes baznīcas dārzā, iepazītu vienu no XIX gadsimta eklektikas arhitektūras pieminekļiem, izstaigājot to no mācītāja istabas līdz par zvanu tornim. Pasildīties pie ugunskura, pasmelt kausu zupas, satikt draugus, un tad ļauties muzikālajam ceļojumam naktī.
Rihards Saule ir zināms ar savu projektu Queen Music Show – QueenTessence & Rihards Saule un saviem solo koncertiem visā Latvijā. Mūziķis ir aktīvs dalībnieks labdarības projektos, piemēram, Ar mūziku pret vētru, Roks pret okupāciju, Cerību spārni u.c.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi