Loading Events
Bauskas Tautas teātra izrāde “Gražīgais Ziemassvētku vecītis”

(Noticis pasākums) Bauskas Tautas teātra izrāde “Gražīgais Ziemassvētku vecītis”

26.12.2023 12:00
Bauskas Kultūras centrs, Bauska, Latvija

Pasākuma informācija

Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, plkst. 12:00 Bauskas Kultūras centrā jaunākie pilsētnieki tiek aicināti uz Bauskas Tautas teātra jauniestudējuma izrādi svētku tematikā “Gražīgais Ziemassvētku vecītis” (režisore Diāna Freiberga – Pastare). Iestudējums veidots pēc Andra Ūdra lugas ar tādu pašu nosaukumu.

“Kā jau katram no mums, visiem ir dienas, ko gribas pavadīt gultā, zem segas, ar siltu tēju vai kakao krūzīti. Tāpat gadījās arī Ziemassvētku vecītim. Kā nu tas viss atrisinās, varēs vērot uzvedumā,” izrādes sižetu ieskicē režisore Diāna Freiberga – Pastare. “Ja runājam par scenogrāfiju, arī šajā iestudējumā centīsimies iztikt ar minimālismu, lai nenovērstu mazā skatītāja uzmanību no izrādes notikumiem.”

Raksturojot iestudējuma radošo procesu, Diāna min: “Bērnu izrādi iestudēt, no vienas puses ir ļoti viegli un jautri, – mēģinājumi aizrit smieklos un priekos. Var vērot, kā no mums pašiem laužas ārā mūsu iekšējais bērns, kurš gaidīja to mirkli, kad tas varēs izlauzties un ļauties rotaļām un jampadracim. Taču tajā pašā laikā tas ir atbildīgs uzdevums. Atrast tādu lugu, kas ir piemērota bērna uzmanības noturēšanai, kurā ir darbība, kas nav garlaicīga, un ir jautra, saprotama bērnam.” Šajā svētku laikā viņa skatītājiem novēl: “Ticiet brīnumam, un tas notiks!”

Lomās: Ziemassvētku vecītis – Raitis Pavinkšnis vai Dāvis Zāģers; Mamma – Līga Bukša vai Laura Druviņa; Rūķene – Sandija Ātrena, Līga Druviņa vai Diāna Freiberga – Pastare; Briedis – Kaspars Muraško vai Dāvis Zāģers; Rūķi – Ieva Jostmane, Elizabete Grīva, Daina Zvejniece, Diāna Freiberga – Pastare un Līga Milišuna.

Ieeja bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos.

Pasākumu organizē: Bauskas Tautas teātris

Lasīt vairāk...Citi pasākumi