Loading Events
BANDAVA 2023

(Noticis pasākums) BANDAVA 2023

18.08.2023 - 20.08.2023 02:00
Bandava, , Latvija

Pasākuma informācija

Bandava 2023 – senvēstures un mūzikas festivāls

2023. gada 18. un 19. augustā notiks otrs mūsdienu etniskās mūzikas un tradicionālās kultūras festivāls “Bandava”. Mājīgais mazformāta festivāls ilgs divas dienas, un tā apmeklētāji varēs nakšņot telšu pilsētiņā.

Festivāla mājvieta ir jauntopošā kultūrvieta “Bandava” (bandava.lv) Dienvidkurzemes novada Kazdangas pagasta “Upīšu” teritorijā, kurā trīs sabiedrisko organizāciju kopdarba rezultātā uzsākts pakāpeniski veidot kuršu sētu un iekopt tās apkārtni. Festivāla ierobežotās teritorijas dēļ pārdošanā tiks laistas vien 350 biļetes!

Nepalaid garām iespēju pieskarties vēsturei un atklāt kādu jaunu Kurzemes rakstura un tradīciju šķautni!

Festivālā programmu sastādīs muzikālā daļa — folkroka un metālmūzikas koncerti, vēstures rekonstrukcijas klubu un amatnieku aktivitātes Senajā ciemā, kā arī izglītojoši tematiskie stāstījumi. Interesenti varēs piedalīties seno arodu meistaru vai eksperimentālās arheoloģijas lietpratēju rīkotajās meistarklasēs, vērot vēstures rekonstrukcijas klubu piedāvātos cīņu paraugdemonstrējumus, kā arī iesaistīties viduslaiku spēlēs un veiklības sacensībās.

Šobrīd dalību festivālā apstiprinājušas grupas:
CATALEPSIA (Gothic/Doom/Death Metal),
DARRVA (Death Metal),
UGUNS (Black Metal),
IRON WINGS (Heavy/Thrash Metal).

Par aktivitātēm senajā ciemā gādās vēstures rekonstrukcijas klubs “Exercitus Rigensis”.

Dalībnieku saraksts tiks papildināts.
Sekojiet informācijai mūsu oficiālajā interneta vietnē www.bandava.lv un Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100080183623809

Divu dienu festivāla biļešu cena šobrīd — 20 eiro, taču līdz ar pasākuma dalībnieku izziņošanu to cena pieaugs.

Par vienas dienas biļeti:
tāda būs pieejama tikai sestdienai, 19. augustam, un to varēs iegādāties pasākuma dienā pie ieejas festivāla teritorijā.
Šogad ieviešam “Dienas biļeti”, lai dotu iespēju Bandavas Senā ciema atmosfēru baudīt arī tiem, kuri nepaliks uz vakara un nakts mūzikas programmu. Sestdien, 19. augustā būs iespēja iegādāties īpašas biļetes tikai dienas programmai, kuru īpašnieki varēs baudīt Senā ciema piedāvātās aktivitātes un lekcijas, kā arī nelielu folkmūzikas koncertu. “Dienas biļete” apmeklētājiem ļaus pasākumu baudīt 19. augustā no pl. 10.00 līdz pl. 17.00. Cena — 10 eiro.
Pilna sestdienas programmas biļete, ieskaitot vakara koncertu, maksās dārgāk.

Bērniem līdz 13 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja festivālā vecāku pavadībā būs bez maksas.

Personām, kas nav sasniegušas 18 gadu vecumu, ieeja festivāla atļauta tikai vecāku vai pieaugušo pavadībā.

Uzmanību: pasākuma norises vietas ierobežotās ietilpības dēļ pārdošanā tiek laistas vien 350 biļetes!

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Kurzemes plānošanas reģiona “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma”.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi