Loading Events
Baltic International Airshow 2024

(Noticis pasākums) Baltic International Airshow 2024

15.06.2024 - 16.06.2024 18:00
Starptautiskā lidosta Liepāja, Cimdenieki, Latvija

Pasākuma informācija

Gada lielākais aviošovs visai ģimenei – aviošovs Nr.1 – Baltic International Airshow 2024 – 15.-16. jūnijs!

Secret Apron SALE – jau TAGAD – pērc biļetes par īpaši zemu cenu, pirms neesam sākuši atklāt šova dalībniekus. Lētāk nebūs.

Iespaidīgais pasākums jau trešo reizi notiks 2024. gadā Liepājas Starptautiskajā lidostā! Iznīcinātāji, pilotāžas grupas, krāsaini dūmi un pirotehnika – tas viss, un vēl vairāk tieši Tavu acu priekšā virs Liepājas lidostas skrejceļa. Vairāk kā 6 stundu gara lidojumu programma ar labākajiem gaisa priekšnesumiem industrijā, neaizmirstamām iznīcinātāju virāžām un, protams, pilotāžas grupu sinhronām figūrām debesīs! Daudzu priekšnesumu pirmizrādes Latvijā!

Ieplāno, iespējams, labāko nākamā gada nedēļas nogali jau šodien, un pērc biļetes par īpašu zemu cenu jau TAGAD! Vēlāk biļetes kļūs dārgākas. Viena biļete der vienai šova dienai: vai sestdienai vai svētdienai – pēc Tavas izvēles. Ja vēlaties šovu apmeklēt abas dienas – jāiegādājas divas biļetes. Bērniem līdz 8 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas.

Biļešu veidi:
Standarta biļete – dod iespēju iekļūt šova teritorijā un izbaudīt iespaidīgo šova programmu (Populārākais biļetes tips)
Spotter Area biļete – īpašās biļetes aviācijas fotogrāfiem, medijiem un žurnālistiem – īpaša piekļuve tribīnei tuvāk skrējceļam, lai uzņemtu labākos avio foto (Limitēts biļešu skaits)
Apron Club (VIP) – tiem, kas vēlas baudīt šovu ar paaugstinātu komfortu, ar sēdvietām, galdiņiem, bāru un atrašanos vistuvāk skrējceļam. (Limitēts biļešu skaits)
Apron Club (VIP) biļete + VIP Parking – viss, kas VIP plus iespējā novietot auto īpaši tuvu VIP zonai. (Tikai 60 biļetes!)
Hangar Party Club (VIP+) biļetes, viss, kas VIP biļetēm + ekskluzīva piekļuve pasākuma Hangar Party kopā ar pilotiem, organizatoriem un sponsoriem sestdienas vakarā pēc šova (Ļoti limitēts biļešu skaits)

15.-16. jūnijs (programma abās dienās ir plānota gandrīz vienāda)

10:00 – Atveras ieejas vārti
11:00-13:30 Pirmais šova lidojumu bloks
13:30-14:00 – Programmas pārtraukums
14:00-17:00 – Otrais šova lidojumu bloks
17:00-20:00 Panorāmas lidojumi (par papildus samaksu)
18:00 – Šova nobeigums

18:00-00:00 Apron Club VIP Hangar Party (limitētam viesu skaitam, sestdienas vakarā)

Atceries, jebkura biļete uz Baltic International Airshow 2024 ir biļete pirmajā rindā uz ko tādu, ko Jūs vēl nebūsiet redzējuši! Tiekamies jau nākamā gada – 15.-16. jūnijā – Liepājas Starptautiskajā lidostā!

Bērniem līdz 8 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas.
Pieseko mums mūsu soc. tīklos, lai uzzinātu aktuālos jaunumus:
https://www.facebook.com/balticairshow
https://www.instagram.com/balticairshow/
www.balticairshow.com

Lasīt vairāk...Citi pasākumi