Loading Events

(Noticis pasākums) Baltic International Airshow 2023

05.08.2023 - 06.08.2023 20:00
Starptautiskā lidosta Liepāja, Cimdenieki, Latvija

Pasākuma informācija

Gada lielākais aviošovs visai ģimenei – aviošovs Nr.1 – Baltic International Airshow 2023 – 5.-6. augustā!

Iespaidīgais pasākums atgriežas arī 2023. gadā Liepājas Starptautiskajā lidostā! Iznīcinātāji, pilotāžas grupas, krāsaini dūmi un pirotehnika – tas viss, un vēl vairāk tieši Tavu acu priekšā virs Liepājas lidostas skrejceļa. Vairāk kā 6 stundu gara lidojumu programma ar labākajiem gaisa priekšnesumiem industrijā, neaizmirstamām iznīcinātāju virāžām, un protams, pilotāžas grupu sinhronām figūrām debesīs!

Daudzu priekšnesumu pirmizrādes Latvijā!

Ieplāno, iespējams, labāko nākamā gada nedēļas nogali jau šodien, un pērc biļetes par īpašu zemu cenu jau TAGAD! Vēlāk biļetes kļūs dārgākas.
Viena biļete der vienai šova dienai: vai sestdienai vai svētdienai – pēc Tavas izvēles. Ja vēlaties šovu apmeklēt abas dienas – jāiegādājas divas biļetes.

Biļešu veidi:
Standarta biļete (11 eiro), dod iespēju iekļūt šova teritorijā un izbaudīt iespaidīgo šova programmu
Spotter Area biļete (35 eiro) – īpašās biļetes aviācijas fotogrāfiem, medijiem un žurnālistiem – īpaša piekļuve tribīnei tuvāk skrējceļam, lai uzņemtu labākos avio foto (Limitēts biļešu skaits)
Apron Club (VIP) biļetes (85 eiro) – tiem, kas vēlas baudīt šovu ar paaugstinātu komfortu, ar sēdvietām, galdiņiem, bāru un atrašanos vistuvāk skrējceļam. (Limitēts biļešu skaits)
Hangar Party Club (VIP+) biļetes (250 eiro), viss, kas VIP biļetēm + ekskluzīva piekļuve pasākuma Hangar Party kopā ar pilotiem, organizatoriem un sponsoriem sestdienas vakarā pēc šova (Ļoti limitēts biļešu skaits)

Pasākuma programma tiks iziņota pakāpeniski, tiklīdz tiks saņemti apstiprinājumi no uzaicinātajiem dalībniekiem.

5.-6. AUGUSTS (programma abās dienās ir plānota gandrīz vienāda)

10:00 – Atveras ieejas vārti
11:00-13:00 Pirmais šova lidojumu bloks
13:00-14:00 – Programmas pārtraukums
14:00-18:00 – Otrais šova lidojumu bloks
18:00-20:00 Panorāmas lidojumi (par papildus samaksu)
20:00 – Šova nobeigums

20:00-00:00 Apron Club VIP Hangar Party (limitētam viesu skaitam, sestdienas vakarā)

Atceries, jebkura biļete uz Baltic International Airshow 2023 ir biļete pirmajā rindā uz ko tādu, ko Jūs vēl nebūsiet redzējuši! Tiekamies nākamā gada – 5.-6. augustā – Liepājas Starptautiskajā lidostā!

Ņemot vērā iepriekšējā pasākuma atsauksmes, nodrošināsim vairāk tualetes,  vairāk ēdinātājus, atsevišķu iebrauktuvi un izbrauktuvi no auto stāvvietas, lai samazinātu rindas uz ceļiem, kā arī gadijumā, ja kāds šova dalībnieks dažādu apstākļu dēļ nespēs ierasties uz pirmo dienu, nodrošināsim iespēju apmeklēt šova otro dienu ar pirmās dienas biļeti. Bērniem līdz 8 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas.

Pieseko mums mūsu soc. tīklos, lai uzzinātu aktuālos jaunumus:
https://www.facebook.com/bia2022
https://www.instagram.com/balticairshow/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi