Loading Events
Baltic drift Grand Opening 2023

(Noticis pasākums) Baltic drift Grand Opening 2023

14.05.2023 14:00

Pasākuma informācija

BALTIJAS DRIFTA SEZONAS ATKLĀŠANA MAIJA VIDŪ BIĶERNIEKU TRASĒ

Sezonas sākums ir klāt, un tāpēc- par prieku šim notikumam, visas biļetes būs ar ieeju abos dalībnieku parkos- gan Street, gan Semi Pro un Pro! Iespēja satikt sportistus un vērot sacensību norisi ne tikai no tribīnēm , bet arī no dalībnieku parka, aplūkot auto, un sajust sacensību gaisotni uz visiem 100%!

Kas vēl Jums noteikti jāzina? Atklāšanas ietvaros drifts notiks divās trasēs vienlaicīgi, kamēr Semi Pro un Pro klases brauks lielajā Biķernieku trasē, tikmēr Street savus startus aizvadīs Spīdveja stadionā, tas nozīmē, ka Jums būs iespēja vērot driftu visas dienas garumā, divās vietās.

Un vēl? Jūsu biļete būs derīga ieejai arī Sestdienā, 13.05. kad norisināsies Street, Semi Pro un Pro  klašu treniņbraucieni, bet vakarā- Street klases kvalifikācija.

Vai pietiekoši labi jau izklausās? Ja vēl nē, tad pirmās 200 Biļetes ir  pieejamas  tikai par 15 EUR! Tas viss par godu šim notikumam, ka mēs visi tiksimies Biķerniekos un atklāsim 2023 gada drifta sezonu kopā!

13.-14.05.2023 Biķerniekos tiks aizvadīti sekojoši ieskaites posmi: Latvijas un Igaunijas Semi pro klašu ieskaite, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas Pro klašu ieskaites, Baltijas drifta čempionāts, Livonijas drifta čempionāts un Latvijas un Igaunijas Street drifta kausa ieskaites.

vairāk informācij meklē www.driftlatvia.com

uz tikšanos trasē!

Biļešu apraksts:
Tribīņu biļete+Dalībnieku parks
No tribīnēm skatītājiem ir pārredzama lielākā daļa trases, no D tribīnēs skatītājiem pārredzami pirmie drifta konfigurācijas līkumi, ietverot bīstamo smilšu kalnu un no A, jeb galvenās tribīnes lielākā daļa sacensību trases un finišs, apmeklētājiem ir brīva izvēle no kuras no tribīnēm vērot sacensības. Street trase- Spīdveja stadionā, pārredzama pilnīgi visa. Daļai no tribīnēm ir jumta pārklājums. Tribīnēs sēdvietas nav numurētas. Ikviena ieejas biļete ietver piekļuvi arī dalībnieku parkiem abu dienu garumā, iespēju iziet ārā no sacensībām un atgriezties. Dalībnieku parkos ir iespēja piekļūt dalībnieku boksiem visas dienas garumā. Dalībnieku parkos skatīšanās notiek no trases malas.

Vairāk informācijas: http://www.driftlatvia.com/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi