Loading Events

(Noticis pasākums) ATTA KRASTA FESTIVĀLS

21.07.2022 15:00
ATTA CENTRE, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

21. jūlijā ATTA CENTRE atklāj pirmo ATTA Krasta festivālu, kura ietvaros notiks Street Food festivāls un kolekcionāru tirdziņš ar unikāliem piedāvājumiem. Festivāls gaidīs viesus no plkst. 15.00 līdz 23.00. Par apmeklētāju muzikālo garastāvokli rūpēsies DJ Toms Grēviņš un RADIO TRIO soliste Madara Dzintara ar grupu.
Pasākumā piedalīsies labākie meksikāņu un japāņu virtuves ēdinātāji, Latvijas aldari, pankūku cepēji, kā arī varēs nogaršot ATTA CENTRE virtuves gardumus un nomalkot gardus dzērienus, vērojot vienu no dzīvīgākajām Rīgas ielām, Krasta ielu. Jautrību un sacensību garu radīs cirvju mešanas aktivitātes kopā ar AXE Factory Riga.

DJ, mūzikas žurnālists, radio un televīzijas raidījumu vadītājs Toms Grēviņš visa vakara garumā parūpēsies par to, lai viesiem radītu pozitīvu muzikālo gaisotni.

Festivāla ietvaros notiks kolekcionāru tirdziņš, kurā būs iespējams atrast stilīgu apģērbu, aksesuārus, rotas, ekskluzīvas lietas mājas un dārza dekorēšanai.

Līdz 4. jūlijam ir iespējams pieteikties dalībai kolekcionāru tirdziņā, aizpildot pieteikuma formu https://ej.uz/ATTA_FEST_pieteikums

Programma tiks papildināta.

ATTA CENTRE ir pieejama apsargājama, bezmaksas pazemes autostāvvieta.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi