Loading Events

(Noticis pasākums) Astro’n’out Brīvdabas koncerts

21.08.2021 21:00
Mežaparka Zaļais teātris, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

ASTRO’N’OUT BRĪVDABAS KONCERTS
21. augustā, Rīgā, Mežaparka Zaļajā teātrī

 

Saskaņā ar šobrīd valstī noteiktajiem ierobežojumiem Koncertam ir divas zonas:

1. Zaļā/drošā zona – ieeja tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta vai izslimojusi Covid-19.
2. Ģimenes zona – ieeja ģimenēm ar bērniem līdz 6 g.v. (ieskaitot) un bērniem ar biļeti līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot).

 

Pēc šobrīd spēkā esošajiem noteikumiem bērniem līdz 12 gadu vecumam nav atļauts apmeklēt Zaļā (jeb drošā) formāta pasākumu, kurā ieeja ir tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem. Šī iemesla dēļ esam nolēmuši izveidot ĢIMENES ZONU, kurā koncertu baudīt varēs ĢIMENES AR BĒRNIEM līdz 17 gadu vecumam ieskaitot. Pusaudžiem no 12 līdz 17 gadu vecumam pie ieejas tiks nodrošināta Covid-19 testa nodošanas iespēja, pieaugušajiem ieeja ar sertifikātu. Ģimenes zonā vietu skaits ir ierobežots.

Ja līdz koncerta norisei valstī noteiktie ierobežojumi mainīsies, iespējama arī pasākuma formāta maiņa.

2021. gada 21. augustā Latvijas popgrupa  ASTRO’N’OUT aicina uz savu līdz šim lielāko vasaras brīvdabas koncertu!

“Mēs gaidām vasaru, lai piedzīvotu brīnišķīgu atkalsatikšanos ar saviem klausītājiem! Esam sailgojušies pēc dejām klātienē un “Mežaparka Zaļais teātris” ir vieta, kur noteikti izdosies radīt festivāla sajūtu!”

Koncertā izskanēs gan grupas jaunākā albuma “Multivitamīnu mulitpaka” dziesmas “Dejot trakāk”,  “Multivitamīnu multipaka”,  “Agrāk” un citas., gan iemīļotākās dziesmas un sen zināmi hīti no iepriekšējiem albumiem – “Daļa Rīgas”,  “Tici sev”, “Gravitātei nē”,  “Satiksimies, tiksimies” un citi. Tāpat gaidāma satikšanās uz skatuves ar vairākiem grupai tuviem draugiem mūzikā.

Pirmās biļetes par īpašo cenu – 25 EUR. Nākamās no 35 EUR.

Īpašās atlaides:
–    DRAUGU biļete (7 un vairāk saņem 20% atlaidi kopējam pirkumam)
–    ĢIMENES biļete (2 pieaugušie, 2 bērni no 7 gadu vecuma)
–    JUBILĀRA biļete (21.08. dzimušajiem 50% atlaide)

Lasīt vairāk...Citi pasākumi