Loading Events
ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ (Pārcelts no 24.03.20., 28.10.20. un 27.10.21.)
Atcelts

(Noticis pasākums) (Atcelts) ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ (Pārcelts no 24.03.20., 28.10.20. un 27.10.21.)

13.04.2022 19:30
Valmieras Olimpiskais centrs, Valmiera, Latvija

Pasākuma informācija

Pašreizējās politiskās situācijas dēļ pasākuma norise ir apturēta, līdz turpmākam paziņojumam!
Pasākums ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ, kas sākotnēji tika paredzēts 2020. gada 24. martā un tika vairākkārt pārcelts, atkārtoti tiek pārcelts uz 2022. gada 13. aprīli. Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas jaunajā datumā.
Gadījumā, ja apmeklēt pasākumu jaunajā datumā nav iespējams, biļetes varēs mainīt pret attiecīgas cenas biļetēm uz kādu citu SIA “Bravo Events“ koncertu. Visas saistības tiks izpildītas likumā noteiktajā kārtībā, un naudas maiņas un atmaksas pieprasījumi tiks izskatīti ne ātrāk kā pēc attiecīgo ierobežojumu atcelšanas.
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
Pasākuma organizatora kontakti jautājumu gadījumā:
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103921831
events2014@inbox.lv

Koncerts pārcelts no 2021.gada 27.oktobra. Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas jaunajā datumā. Gadījumā, ja apmeklēt pasākumu jaunajā datumā nav iespējams, biļetes varēs mainīt pret attiecīgas cenas biļetēm uz kādu citu SIA “Bravo Events“ koncertu. Visas saistības tiks izpildītas likumā noteiktajā kārtībā un naudas maiņas un atmaksas pieprasījumi tiks izskatīti ne ātrāk kā pēc attiecīgo ierobežojumu atcelšanas. Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
Pati harismātiskākā, seksuāli pievilcīgākā un šarmantākā superzvaigzne pirmoreiz viesosies Latvijā ar muzikālo solokoncertu! Valmiera, sagaidi – Artūrs Pirožkovs 2022.gada 13.aprīlī uzstāsies Vidzemes Olimpiskajā centrā ar programmu “Aizķēra mani!”.
Aktieris un šovmens Aleksandrs Reva radījis mačo Artūra Pirožkova tēlu 2009.gada šova Comedy Club ietvaros. Diez vai toreiz kāds varētu iedomāties, ka pēc dažiem gadiem šīs komēdijas tēls kļūs par “Zelta Gramofona” un MUZ TV prēmiju ieguvēju. Šodien viņa videoklipi sasniedz miljonus skatījumu internetā, bet dziesmas, tādas ka “Чика”, “Плачь, детка”, “Алкоголичка”, “Зацепила” – atrodamas galveno mūzikas topu virsotnēs.
Toties Artūra Pirožkova šovi nav tikai dziesmas. Šīm māksliniekam piemīt unikālā humora izjūta un vienkārši hipnotisks šarms. Skatītājus sagaida spilgts šovs, iemīļotākas dziesmas, vienīgi Aleksandram Revam raksturīgs humors un spēcīgs pozitīvas enerģijas lādiņš!
Lasīt vairāk...Citi pasākumi