Loading Events
Armin van Buuren

Armin van Buuren

31. augusts plkst. 18:00
Tallinna lauluväljak (al 2023), Tallinn, Igaunija

Pasākuma informācija

Šī gada megašovs – 31. augustā Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies Armin van Buuren

 

Sestdien, 31. augustā, Tallinas Dziesmu svētku estrādē savu vienīgo grandiozo šovu tuvākajā reģionā sniegs viens no pasaules pieprasītākajiem māksliniekiem Armin van Buuren, kura daiļradē cita starpā ietilpst tādi superhiti kā „This Is What It Feels Like“, „In And Out Of Love“, „Love You More“, „Blah Blah Blah“, „Burned With Desire“, „Fine Without You“ un daudzi citi. Tas būs vienīgais šovs Baltijas valstīs, tāpēc koncertā gaidām daudz viesu ārpus Igaunijas.

 

Radio Sky+ programmas vadītāju Vaido Pannelu patiesi iepriecina Armina van Būrena atgriešanās. “Armins van Būrens ir ikonisks vārds transa mūzikas pasaulē un viņa atgriešanās Igaunijā ir spēcīga atzinība mūsu publikai. Armina mūzika mūsdienās ir ietekmējusi vairākas paaudzes, un šis augusta vakars Tallinā būs lieliska iespēja mūsu deju mūzikas draugiem atkal piedzīvot vienu vēsturisku brīdi mūsu Dziesmu svētku estrādē, kas ir pieradusi pie vērienīgām formām,”  sacīja Pannels. „Armina firmas zīme ir līdz detaļām noslīpētas skaņas un vizuāļu kombinācija, kas spilgti iedarbojas arī uz tādiem cilvēkiem, kas bieži nesastopas ar viņa daiļradi. Šis vērienīgais šovs ar festivāla piegaršu noteikti ir cienīgs pasākums mūsu īsās mūzikas vasaras noslēgumam.”

 

Armin Jozef Jacobus Daniël van Buuren ir holandiešu DJ un producents, dzimis 1976. gada 25. decembrī. Kopš 2001. gada viņš vada iknedēļas radio raidījumu “A State of Trance” (ASOT), kas caur 100 radiostacijām sasniedz aptuveni 40 miljonus klausītāju 84 valstīs. Ietekmīgajā DJ Mag TOP 100 sarakstā viņš piecas reizes ir ticis izvēlēts kā labākais DJ, kā arī 2023. gadā viņš tika ierindots piektajā vietā. 2013. gadā viņš kā solo DJ uzstājās Madison Square Garden, kas bija viens no viņa karjeras augstākajiem punktiem.

 

Armins van Būrens ir pazīstams ne tikai kā DJ, bet gan arī kā talantīgs producents. Viņa albumi, tostarp “76” (2003), “Shivers” (2005), “Imagine” (2008), “Mirage” (2010), “Intense” (2013) un “Embrace” (2015) ir guvuši lielus panākumus. “This Is What It Feels Like” singls viņam atnesa Grammy balvas nomināciju. Viņa mūziku raksturo daudzveidība un robežas pārkāpjošs stils.

 

Līdztekus DJ karjerai un mūzikas producēšanai Armins ir arī ierakstu kompānijas Armada Music īpašnieks. Kopš 2003. gada Armada Music ir izaugusi par vienu no veiksmīgākajām ierakstu kompānijām pasaulē, aptverot vairāk nekā 40 avotu un publicējot gan zināmu vārdu, gan uzlecošu talantu daiļradi.

 

Viens no Armina van Būrena karjeras nozīmīgākajiem notikumiem ir viņa uzstāšanās pasaules lielākajos festivālos un klubos, tostarp uzstāšanās Madison Square Garden, karaliskajai ģimenei Nīderlandē, kā arī  A State of Trance pasākumi. Viņa ietekme uz mūzikas pasauli un DJ kultūrā ir nenovērtējama, un viņa atdeve faniem ir visiem atmiņā paliekoša.

 

Oficiālā biļešu tirdzniecība uz Armina van Būrena koncertu vietnē “Piletilevi” sāksies 26. februāra pulksten 10.00. Baltic Live Agency Koncertkluba biedri biļetes varēs iegādāties jau no 22. februāra, reģistrējot bez maksas savu e-pastu www.balticlive.ee.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi