Loading Events
Apashe

(Noticis pasākums) Apashe

16.11.2022 20:30
FIRST МИР, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Apashe ir elektroniskās mūzikas producents no Briseles, kurš tagad dzīvo Monreālā. Kopš sadarbības ar Kannibalen Records 2011. gadā viņš ir izdevis vairākas basa himnas, kas demonstrē viņa revolucionāro skaņas dizainu un eksperta paraugklasi. Viņa hibrīda stils var mainīt savu skanējumu, kā redzams tādos projektos kā Requiem EP, kas vietnē Spotify ir straumēta vairāk kā 80 miljonus reižu, viņa renesanses albums, kuru viņš radīja, izmantojot oriģinālos skaņdarbus, ko viņš ierakstīja kopā ar 69 instrumentu orķestri, un viņa 2021. gada EP I Killed The Orchestra. Apashe mūzika ir guvusi starptautisku atzinību, iekļūstot 3 populārāko iTunes singlu topā Krievijā ar savu populāro hītu “No Twerk”, kā arī vairākās kampaņās ar viņa hitiem “Battle Royale” un “Majesty”.

Apashe izceļas ar savu unikālo dzīvo uzstāšanos, kurā viņš atdzīvina savas dziesmas kopā ar pilnu neizdotu labojumu arsenālu, kā arī savu oficiālo remiksu un oriģinālu partiju. Gadu gaitā viņš ir apceļojis visu pasauli, tostarp vadošās tūres Eiropā, Austrālijā, Āzijā un Ziemeļamerikā, kā arī izstājies tādos festivālos kā Electric Forest, Tomorrowland, Igloofest, ADE, Alfa Future People un Nocturnal Wonderland.

Apashe ir veiksmīgākais Kannibalen mākslinieks mūzikas pārdošanas un licencēšanas jomā, jo viņš ir pieredzējis sadarbību ar Marvel, Netflix, NBA, Apple, T-Mobile, Adidas, Budweiser, HBO, Sony, UFC, MTV un citiem, tostarp arī piedzīvojis Holivudas reklāmkadrus, piemēram, Fast & Furious: Hobbes and Shaw, Kingsmen II, John Wick II un Amazon’s The Boys. Ar šo, kā arī nepārtrauktu atbalstu no mūzikas publikācijām un starptautisko turneju atzinību, Apashe ir spējis iegūt vairāk nekā 325 miljonus Spotify straumējumu.

Vairāk informācijas: https://fb.me/e/3C4KIgZDT

Lasīt vairāk...Citi pasākumi