Loading Events

(Noticis pasākums) Amber Muse’s 19th anniversary with Josh Caffe (UK)

17.11.2023 - 19.11.2023 05:00
Laska V21, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Atzīmēsim Amber Muse 19. gadadienu vienā ritmā! Tā nav tikai ballīte; tie ir mūzikas, cilvēku un neaizmirstamu mirkļu svētki, kas ir veidojuši Amber Muse mantojumu. Sanāksim kopā, dejosim visu nakti un radīsim jaunas atmiņas par šo nozīmīgo notikumu.
🎧 DJi:
● JOSH CAFFÉ (Fabric, Love Child / UK)
● QUEER ON ACID (Ovum Rec)
● mOZ & HERREN IVO
● JAZZY MARKY & NICK USTINOV
+ īpašais vinila sets ar komentāriem no Bogdana Tarana
Biļetes: ra.co/events/1798735.
8-15 € (+komisija).
📅 DATUMS: 17 Nov
📍 VIETA: Club Laska V21
🕙 LAIKS: 22:00-05:00
▔▔▔▔▔▔▔▔
Josh Caffé ir dīdžejs, dziedātājs/dziesmu autors un producents no Londonas, kura ietekme pēdējā desmitgadē bija visur no Panorama bāra Berlīnē līdz viņa Love Child ballīšu rezidencēm klubā Fabric Londonā. Sadarbība ar starptautiskām deju mūzikas un modes ikonām, piemēram, Honey Dijon, darbs kopā ar Paranoid London kā vokālists, un debijas albums “Poppa Zesque” Erola Alkana leibla Phantasy Sound paspārnē ir nodrošinājis viņam redzamāku un cienītāku klātbūtni uz pasaules scēnas. Caffé solo materiāls, kā arī viņa dīdžeju seti ir harizmātiski, traki un iedvesmas bagāti no klasiskā Čikāgas hausa, Apvienotās Karalistes acid kultūras, 2000. gadu repa un viņa dvīņu varoņiem Prinsa un Greisas Džounsas, un tas ir viņa drosmīgākais vēstijums par viņa queer atbrīvošanos un jutekliskuma redzējumu.
Ballītes sākumā Amber Muse dibinātājs Bogdans Tarans gatavo īpašu vinila setu, kura laikā pastāstīs arī par dažiem no saviem iecienītākajiem ierakstiem.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi