Loading Events
Aijas Andrejevas un Baltic Groove Orchestra albuma ‘Tagadne’ prezentācijas koncerts

(Noticis pasākums) Aijas Andrejevas un Baltic Groove Orchestra albuma ‘Tagadne’ prezentācijas koncerts

12.03.2024 19:00
Tu jau zini Kur., Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Aija Andrejeva un simfoniskais orķestris Baltic Groove Orchestra aicina uz albuma prezentācijas koncertu kultūrtelpā “Tu jau zini Kur”

12. martā kultūrtelpā “Tu jau zini Kur” notiks populārās latviešu mūziķes Aijas Andrejevas jaunā albuma “Tagadne” prezentācijas koncerts. Albums top sadarbībā ar simfonisko orķestri Baltic Groove Orchestra, veidojot jaunu skanējumu dziedātājas mākslinieciskajai daiļradei. Biļetes uz albuma prezentācijas koncertu pieejamas limitētā skaitā.

Prezentācijas koncerta laikā izskanēs kompozīcijas no pavasarī gaidāmā albūma “Tagadne”. Topošā albuma radīšanas process aizsākās pirms divarpus gadiem Francijā, kur Aija Andrejeva kopā ar saviem draugiem – producentu Kasparu Ansonu un mūziķi Tomu Mikālu sarakstīja tā pamatu. Kā atzīst pati dziedātāja,  šis ir piepildītākais, interesantākais un emocijām bagātākais albuma rakstīšanas process kādā viņa jebkad ir piedalījusies.

“Topošais albums būs īpašs ar to, ka ar manas ritma grupas palīdzību tiek ierakstīti dzīvie instrumenti, kas piešķir krāsas tā skanējumam. Visvairāk priecājos, ka ierakstiem ir pievienojies Baltic Groove Orchestra – simfoniskais orķestris Jāņa Ivuškāna vadībā.  Jaunais albums tiks izdots nākamgad, kad apritēs 20 gadi kopš esmu uz skatuves, un tas būs dažāds – roķīgs, lirisks, un vienlaicīgi smeldzīgs – tāds kārtīgs svētku albums,” saka Aija Andrejeva.

Kā norāda norāda Baltic Groove Orchestra mākslinieciskais vadītājs un diriģents Jānis Ivuškāns,  Aijai ir viena no spilgtākajām un spēcīgākajām balsīm Latvijas popmūzikā un muzikālais tandēms ar Kasparu Ansonu ir apskaužami lielisks:

“Klausoties viņu dziesmas, manā galvā jau sen skanēja orķestra krāsas, tad nu ir pienācis laiks savu ideju īstenot. Piezvanīju Aijai un visi apstākļi sakrita –  tieši tapa viņas jaunais albums, kuram arī viņa vēlējās piešķirt orķestra vērienu skanējumā. Tagad ir laiks, kad top aranžijas un ieraksta sesijas mijas viena ar otru, tiekamies ar Kasparu un Aiju un fantastiskajiem Baltic Groove Orchestra mūziķiem. Pamazām viss top!”

Koncerta laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana, fotogrāfijas un/vai video ieraksti var tikt publiskoti.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi