Loading Events
Aerosmith tribute šovs Eurosmith

(Noticis pasākums) Aerosmith tribute šovs Eurosmith

11.03.2024 19:00

Pasākuma informācija

AEROSMITH pirmais Eiropas tribute šovs!

2024. gada 11.martā, Liepājas koncertzālē LIELAIS DZINTARS – AEROSMITH tribute šovs Eurosmith

Veltījums, kas patiesi atdzīvina Aerosmith garu, harizmu, enerģiju un ikoniskās skaņas. Sākot ar Stīvena Tailera ikonisko vokālu līdz ģitāras rifiem – katra nots ir veltījums roka leģendām. Eurosmith atdod sevi visu uz skatuves. Neaizmirstams vakars, kas ir piemērots ne tikai Aerosmith mūzikas cienītājiem, bet arī dažāda mūzikas žanra entuziastiem. 

Aerosmith ir amerikāņu smagā roka mūzikas grupa, kuras vārds ir pazīstams visā pasaulē. Viņu mūzika ir atstājusi savu nospiedumu mūzikas pasaulē – sākot ar tādiem hitiem kā “Dream On”, “Sweet Emotion” līdz “I Don’t Want to Miss a Thing” un “Crazy”. Grupas atstātais mantojums ir ne tikai iespaidīgie ierakstu pārdošanas apjomi, bet arī to fanu atmiņas, kurus viņu mūzika ir aizkustinājusi vairākās paaudzēs.

Eurosmith – pirmā Eiropas tribute grupa, kas dibināta 1997.gadā, atdzīvinās uz skatuves leģendārās grupas AEROSMITH labākos hitus, kurus grupa ir sarakstījusi vairāk nekā 50 gadu garumā. Eurosmith guva popularitāti pateicoties tam, ka viņi spēj patiesi ietērpt savā priekšnesumā grupas Aerosmith esenci. Grupas solistam, Luca Celleti, uz skatuves izdodas iesaistīt pat izklaidīgākos skatītājus, pārvēršot katru koncertu par ballīti, kurā Aerosmith klasika mijas ar jaunajiem hitiem. Luca, ir vairākas reizes ticies ar grupas solistu, Stīvenu Taileru, un pat saņēmis no viņa dāvanu – harmonikas. Tikšanās, kas ir devušas vēl lielāku aizrautību un degsmi turpināt godināt uz skatuves vienu no visu laiku izcilākajām rokgrupām.

 

Lasīt vairāk...Citi pasākumi