Loading Events

(Noticis pasākums) AC/DC Tribute Show ar simfonisko orķestri “Highway To Symphony”

21.11.2022 19:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Sakarā ar ierobežojumiem pasākumu rīkošanā, pasākums AC/DC Tribute Show ar simfonisko orķestri ‘HIGHWAY TO SYMPHONY’(Pārcelts no 02.04.20. un 24.09.20.)  27.12.2020., tiek atkārtoti PĀRCELTS uz  17.12.2021!

Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz info@bilesuserviss.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.

AC/DC Tribute Show ar simfonisko orķestri pirmo reizi Latvijā!
Ikviena rokmūzikas cienītāja sapnis — klausīties leģendārās grupas AC/DC dziesmas koncertā! HIGHWAY TO SYMPHONY – sapņu īstenošanās! Pirmais un vienīgais koncerts ar simfonisko orķestri — veltījums populārajai grupai AC/DC, piedaloties īpaši aicinātiem viesiem: Mateo Džovanni (labākais Bona Skota vokāls, Itālija), un grupa Easy Dizzy (vienīgā oficiālā AC/DC tribute grupa Ziemeļaustrumeiropā). Starptautiskā mērogā nav iespējams atrast neko līdzīgu šim šovam!
Vienā vakarā uz skatuves satiksies divi laikmeti! AC/DC un simfoniskais orķestris, klasika un mūsdienas. Kritiķi norāda uz īpaši spēcīgo koncertu enerģētiku, kas neatstās vienaldzīgu nevienu no tūkstošiem klausītāju neatkarīgi no viņu vecuma.
“Augstsprieguma” rokenrola kulta periodu, kas ir nesaraujami saistīts ar Bona Skota personību, atdzīvina īpaši uzaicinātais viesis no Itālijas, oficiālais Bona vokāls — Mateo Džovanni (Buon Scotch, Itālija). Mateo Džovanni ir itāļu tribute grupas vokālists, pasaulē labākā Bona Skota balss pasaules AC/DC fanklubu vērtējumā!
EASY DIZZY – pirmā un vienīgā oficiālā AC/DC tribute grupa Ziemeļaustrumeiropā. Tās būs 3 stundas augstsprieguma austrāliešu rokenrola labākajā augsta līmeņa mūziķu dzīvajā izpildījumā.
Skatītājus sagaida uzlādējošs, grandiozs šovs: labākie hiti un ģitārsolo partijas no divām Austrālijas rokeru ērām, pāri plūstoša enerģētika, oficiālās dekorācijas, simfoniskās integrācijas un smagās rokmūzikas interpretācijas, iespaidīga skaņa, kas ir ļoti pietuvināta oriģinālam!
Pirmo reizi būs klausāma grupas AC/DC rokenrola saplūšana ar simfoniskā orķestra sniegumu. Unikāls šovs stadiona mērogā, tīra Austrālijas roka enerģija, enerģētiska skaņa un simfoniskā orķestra harmonija jaunā nokrāsā sniegs jums fantastiskas emocijas! Visi AC/DC laikmeti vienā programmā — HIGHWAY TO SYMPHONY.

Vairāk informācijas: https://www.artpartner.lv/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi