Loading Events
50 Cent – The Final Lap Tour 2023

(Noticis pasākums) 50 Cent – The Final Lap Tour 2023

09.10.2023 20:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

HIP-HOP LEĢENDA  50 CENT UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

Triumfējoša atgriešanās Eiropā – pasaulē veiksmīgākais reperis 50 Cent sniegs savu pirmo koncertu Baltijas valstīs un ar vienīgo koncertu šoruden, 9. oktobrī, uzstāsies Arēnā Rīga. Jau tagad ir skaidrs, ka šis būs lielākais šāda mēroga hip-hop notikums Baltijas valstīs un gaidāms vērienīgs koncerts par godu 20 gadu jubilejai, kopš leģendārā debijas albuma “Get Rich Or Die Tryin’” iznākšanas. Koncerta īpašais viesis Busta Rhymes. Biļetes tirdzniecībā no 12. maija plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 10. maija plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem. 

Godalgots reperis, uzņēmējs, aktieris un producents – viens no talantīgākajiem pasaules hip-hop māksliniekiem, kurš tieši pirms 20 gadiem kļuva slavens pateicoties Grammy balvas ieguvušajam debijas albumam “Get Rich Or Die Tryin’” un tieši šī jubileja būs veltīta gaidāmajai koncertturnejai. Minētais albums joprojām ir viens no visu laiku visstraujāk pārdotajiem repa albumiem, kas ierindojās “Billboard Hot 100” pirmajā vietā ar dziesmām “In Da Club” un “21 Questions”, un Amerikas Ierakstu industrijas asociācija (RIAA) to sertificēja ar platīnu. 50 Cent guva līdzīgus komerciālus un atzinīgus panākumus ar savu otro albumu “The Massacre” (2005), kurā dzirdams viens no visu laiku spēcīgākajiem hitiem “Candy Shop”. Gadu laikā 50 Cent piedzīvoja muzikālas pārmaiņas ar saviem nākamajie albumiem, t.sk., piekto studijas albumu “Animal Ambition” (2014). Nesenā intervijā 50 Cent atklāja, ka aktīvi strādā pie sava jaunākā albuma, ko plānots izdot jau šogad (2023) un tajā viņš apvienosies kopā ar leģendāro amerikāņu reperi Dr. Dre.

50 Cent ir pārdevis vairāk nekā 30 miljonus albumu visā pasaulē un ieguvis vairākas nozīmīgas balvas, tostarp “Grammy” balvu, “Primetime Emmy” balvu, trīspadsmit “Billboard” mūzikas balvas, sešas “World Music” balvas, trīs “American Music” balvas un četras “BET” balvas. 2022. gada hip-hopa elite spridzināja “Super Bowl” puslaika šovu, kas ieies vēsturē kā viens no labākajiem priekšnesumiem, kur 50 Cent uzstājās kā pārsteiguma viesis kopā ar Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Kendrick Lamar un Eminemn.

Šodien 50 Cent atskatās uz iespaidīgu karjeru gan kā mūziķis, gan kā aktieris, gan producents un uzņēmējs. Viņa hitus ir dzirdējuši visi un tie vēl joprojām ir starp labākajiem un klausītākajiem hip-hop hitiem šodien un dziesmu vēsturē. Viņš ir atzīts par ietekmīgāko hip-hop industrijas mākslinieku un Billboard ierindojis viņu kā trešo labāko reperi pasaulē aiz Eminem un Nelly. Šis būs gada koncerts, kuru nepalaist garām – 9. oktobrī, Arēnā Rīga.


Pieejami īpaši VIP komplekti (pārdošanā tikai internetā):

Golden Circle Early Entry Package – € 224 

• 1 stāvvietas biļete Gold Circle zonā

• Ātrāka ieeja pasākuma norises vietā

• Īpaša dizaina veidota VIP dāvana

• Piemiņas biļete

• VIP ielaminēta suvenīra kartiņa

• Pavadošais personāls koncerta norises vietā

Premium Seated Package – € 224 (atzīmētas vietas 103. vai 113. sektorā)

• 1 labākas redzamības sēdvietas biļete

• Īpaša dizaina veidota VIP dāvana

• Piemiņas biļete

• VIP ielaminēta suvenīra kartiņa

• Pavadošais personāls koncerta norises vietā

Biļešu nauda par iegādātajiem biļešu komplektiem NETIEK atgriezta un NAV IESPĒJAMS nodot citiem. Biļešu naudas atmaksa netiek veikta, izņemot gadījumu, ja koncerts tiek atcelts. Biļešu komplektos NETIEK VEIKTAS vārdu maiņas. Visi suvenīri un komplektā iekļautie elementi tiks izsniegti koncerta norises dienā. Biļešu komplektā iekļautie suvenīri ir piemiņas dāvana no koncerta, un NEDOD iespēju iekļūt pasākuma norises vietas aizkulisēs.

Vairāk informācijas: http://50cent.com

Lasīt vairāk...Citi pasākumi