Loading Events
4. STARPTAUTISKAIS OPERETES FESTIVĀLS IKŠĶILĒ – 3D Muzikālie supervaroņi I Programma bērniem līdz 12

(Noticis pasākums) 4. STARPTAUTISKAIS OPERETES FESTIVĀLS IKŠĶILĒ – 3D Muzikālie supervaroņi I Programma bērniem līdz 12

11.08.2022 18:00
Ikšķiles centra laukums, Ikšķile, Latvija

Pasākuma informācija

Programma bērniem līdz 12 būs aizraujoši izzinošs virtuālās realitātes ceļojums, kuru bērni varēs skatīties ar 360° 3D virtuālās realitātes brillēm, virtuāli nonākot Mežonīgajos rietumos un teātra aizkulisēs, kā arī uzzinot par jauno draugu piedzīvojumiem, uzzinot daudz jauna un interesanta par mūzikas instrumentiem un operetes un muzikālajā teātrī notiekošo. Bērni tiks iepazīstināti ar mūzikas instrumentu stāstiem, ar dziesmas, dejas, aktiermeistarības un multimediju radošajām iespējām. Būs arī pārsteigumi!
Piedalīsies Operetes teātra solisti: Kārlis Rūtentāls (Karlsons), Laura Purena-Kancāne (Pauks), aktieris Matīss Ozols, Adams Vaicis (ģitāra un balss), Markus Rūtentāls (balss un ukulele) u.c.

Kad pasaulslavenais sapņotājs Žils Verns radīja romānu “80 dienās apkārt zemeslodei” viņš noteikti domāja, ka tas būs nepārspēts. Un tā jau arī ir – darbs ir spožs un nepārspēts. Taču Žila kungam vienīgi pat sapņos nerādījās, cik dinamiski mainīsies pasaule: viens datorpogas klikšķis, un tev, cilvēkbērnam, jau sekundes laikā ir pieejama varoņu, notikumu un līdz šim nezināmā, pārsteidzošā pasaule. Viss, pēc kāro atvērtā bērna sirds un domas.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi