2020.gada rudenī Baltijas valstīs Poļina Gagarina prezentēs savu grandiozo šovu “Atbruņota”, kuras pirmizrāde notika ar ovācijām 12 tūkstošu skatītāju stadionā Maskavā. Koncerti notiks Tallinā un Rīgā 9. un 11.oktobrī attiecīgi.

Spēcīga un skaista vokāla īpašniece ar apbrīnojamu enerģētiku, viena no stilīgākajām Krievijas skatuves māksliniecēm, uzstāsies ar koncertprogrammu, kas sagatavota kopā ar interaktīvo mediju studijas komandu SILA SVETA.

Šovs, kura sagatavošana ilga vairāk, kā gadu kļūs par patīkamu pārsteigumu viņas daudzajiem faniem.

“Tā ir vairāk kā uzstāšanās – tas ir uz šodienu pats galvenais koncerts manā radošajā biogrāfijā, ar mūsdienīgām digitālajām dekorācijām, horeogrāfisko uzvedumu, skaņu, kostīmiem un, protams, ar jaunām dziesmām. Darbinieki no SILA SVETA izveidoja fantastiskas digitālās projekcijas, ar kuru palīdzību zāle, kurā atrodas skatītāji, transformējas līdz nepazīšanai”.
Par vizuālā šova daļu kļuvuši unikālie Poļinas un viņas deju komandas tērpi, ko speciāli koncertam izdomājuši Alexander Terekhov ateljē.

Šovs “Atbruņota” kļuva par patiešām īpašu notikumu Polīnas Gagarinas radošajā karjerā – tā ir visvērienīgākā dziedātājas uzstāšanās, kurā jūtama īpašā dzīvā koncerta enerģētika.

Lasīt vairāk...

Pasākuma atrašanās vieta

Citi pasākumi