Sestā Jūdze koncerts Padures muiža 2019.gada 16.augustā

Jau otro reizi pie mums uzstāsies Latvijas labākā country grupa.

Koncertā skanēs gan jaunas, gan vecas dziesmas. Koncerts notiks uz muižas dārza terases tā kā vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

Kā ierasts par atspirdzinājumiem rūpēsies Smilškalnu Vīns

Grupa «Sestā jūdze» dibināta 2001. gadā. Grupā muzicē dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs, dziedātājs un basģitārists Modris Miķelsons, bundzinieks Aldis Strazdiņš, Kristaps Rullis, kurš spēlē stīlģitāru, un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā - Jānis Misiņš. Tā uzstājusies kantrimūzikas festivālos un citos pasākumos Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Anglijā, Īrijā, kā arī Dānijā, tostarp Silkeborgas kantrimūzikas festivālā, kas ir viens no nozīmīgākajiem šī mūzikas stila pasākumiem Eiropā. Kopš grupas dibināšanas, piedaloties Bauskas Starptautiskajā kantrimūzikas festivālā, tā vairākkārt ieguvusi gan «Grand Prix» kā labākā grupa, gan saņēmusi balvas par labāko dziesmu un labāko izpildītāju. Tāpat «Sestā jūdze» trīsreiz ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu «Gada balvu» - vienreiz kategorijā «Labākā dziesma», divreiz - «Labākais albums». Grupa laidusi klajā četrus albumus - 2004.gadā «Emigrants», 2008.gadā «Kalendārs» 2012. gadā «Iebrien manā saulrietā», 2016.gadā 《Labāko dziesmu izlasi》.

Padures muiža atrodas Kuldīgas novada Padurē un ir Valsts nozīmes kultūras piemineklis un ir ievērojama ar to, ka ir saglabāti praktiski visi arhitektūras un interjera elementi.

Padures muižā kopš 2015.gada notiek atjaunošanas darbi, kā arī dažādi kultūras un izklaides pasākumi. Muižas restaurācijai un atjaunošanai varat sekot Facebook.com/PaduresMuiza

Pasākuma atrašanās vieta