Leģendārā nakts Ogrē!

24.augustā, sākot no plkst.17, Ogres estrādē pilsētas svētku ietvaros norisināsies Leģendārā nakts ar daudzu populāru mūziķu piedalīšanos.

Pasākumā, kas solās kļūt par vētrainu un jautru ballīti, par klausītāju un skatītāju labsajūtu gādās leģendārā grupa “Pērkons”, kurai ar Ogres estrādi ir īpašas attiecības; grupa “Credo”, kas šogad svin pastāvēšanas 45 gadu jubileju; par deju mūzikas cienītājiem būs padomājuši grupa “Bermudu Divstūris”, kā arī Ivo Fomins.

Vakara gaitā uz skatuves kāps vēl viens šā gada jubilārs – populārās grupas “Otra puse” solists Normunds Pauniņš (protams, kopā ar grupu), un viņiem pievienosies arī dziedātāja Antra Stafecka.

Kā īsts saldais ēdiens solās būt ilgi klusējušās grupas “Z Scars” un daudz apspriestā mūziķa Andra Kiviča uznāciens, sagādājot pārsteigumu saviem faniem.

Par muzikālo noformējumu priekšnesumu starplaikos parūpēsies populārais DJ Roberts Lejasmeijers. Būs pieejams arī plašs bāra un virtuves piedāvājums.

Tātad – šajā pasākumā, kas Ogres estrādē šogad būs vienīgais, būs padomāts par mūziku visām gaumēm un visiem dvēseles noskaņojumiem, tāpēc aicinām uz gada foršāko ballīti! Tiekamies Ogrē!

Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu Servisa” tīklā. Būs pieejamas arī īpašās VIP sēdvietas ložās tieši pretī skatuvei.

Ieeja pasākumā no plkst. 16:30, sākums plkst. 17:30.

Biļetes iepriekšpārdošanā 9 EUR, pasākuma dienā – 13 EUR, VIP biļetes, sākot no 15 EUR.

IEEJA BEZ MAKSAS Bērniem līdz 10 gadu vecumam un 1.,2. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, kā arī 24. un 25. augusra vārda dienas un dzimšanas dienas gaviļniekiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

VIP BIĻETES – nodrošina atsevišķu ieeju pasākumā, nodrošina Jūsu izvēlēto sēdvietu, atsevišķi pieeju labierīcībām, būs atsevišķi pieejams VIP bārs un labākais skats uz skatuvi. VIP BIĻETES var iegādāties tikai iepriekšpārdošanā, pasākuma dienā tās nebūs pieejamas.

Pasākuma atrašanās vieta