Grupa “Pērkons” savu darbību aizsāka 1980. gados. Tā bija visnozīmīgākā un skandalozākā rokgrupa Latvijā, kuru, sava dumpinieciskuma un attieksmes dēļ pret lietu kārtību, 1980. gadu vidū, vairākkārt aizliedza. Pēc vairāk kā 38 gadu darbības uz skatuves, leģendārās grupas dalībnieki savā izpildījumā nav zaudējuši jauneklīgumu un nezūdošu šarmu. Grupa „Pērkons” iespējams ir vistitulētākā grupa Latvijā – divi Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieki - Ieva Akuratere, saņēmusi arī Draudzīgā Aicinājuma medaļu, un Juris Kulakovs, kurš ir arī Līvānu goda pilsonis, trīs Jūrmalas goda pilsoņi un visi – apbalvoti ar Barikāžu piemiņas medaļām. “Pērkons” aizvien turpina nest nacionālo pašapziņu un aizvien skan kā no astoņdesmitajiem, kad roks turēja tautu pie cerības.

  1. augusta vakarā, koncertā Rojas brīvdabas estrādē, grupa “Pērkons” uzstāsies pilnā sastāvā - Juris Kulakovs (taustiņi), Ieva Akurātere (vokāls), Juris Sējāns (bass, vokāls), Leons Sējāns (solo ģitāra), Raimonds Bartašēvics (vokāls) un Ikars Runģis (sitamie instrumenti), Uģis Muzikants (otrie taustiņi).
    Grupa klausītājiem koncertā piedāvās dzirdēt savas radošās darbības laikā sakrātās un tautā iemīļotās dziesmas, to skaitā „Zaļā dziesma”, „Slidotava”, „Mēs pārtiekam viens no otra”, „Labu vakar”, „Dziesma par sapumpuroto zaru”, „Gandrīz tautasdziesma”, „Mana dienišķā dziesma” un daudzas citas.
    “Galvenais lai tevī pašā uzplaukst sapumpurots zars”!

Koncerta informatīvais atbalstītājs – Kurzemes Radio.
Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Materiāli var tikt izmantoti Rojas novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Bērniem, līdz 5 gadu vecumam, ieeja bez maksas, ja netiek aizņemta atsevišķa sēdvieta.

Pasākuma atrašanās vieta