Festivāls Saldus Saule 2019 apmeklētājiem vārtus vērs 2019. gada 26. - 27. jūlijā, aicinot apmeklētājus baudīt lielisku dzīvo mūziku, pozitīvu tikai Saldus Saulei raksturīgo atmosfēru un lieliskas tradīcijas senākajā Latvijas rokmūzikas festivālā. Festivālā uzstāsies gan Latvijas roka leģendas, gan šodienas zvaigznes, kā arī jaunie izpildītāji.

Arī 2019. gadā festivāls notiks divas dienas, no piektdienas plkst. 18.00 līdz svētdienas rītam pieskandinot Kalnsētas parku.

Pļavā aiz upītes abas festivāla dienas apmeklētājiem būs pieejams festivāla tirdziņš un aktivitāšu zona.

Sestdienas rītā īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem - uz festivāla skatuves Sestdien 27. jūlijā plkst. 12.00 sāksies jau tradicionālais bērnu koncerts «Saldus Saulīte», kurā skatītājus un klausītājus priecēs jaunie talanti no Saldus, Brocēniem un citām Kurzemes pilsētām. Ieeja bērnu koncertā bez maksas, pēc plkst. 16:00 festivāla teritorijā drīkst atrasties tikai ar derīgām festivāla aprocēm.

Blakus festivāla teritorijai no piektdienas plkst. 17.00 līdz svētdienas plkst 12.00 darbosies telšu pilsētiņa, bet viesi, kuri vēlas nakšņot komfortablākos apstākļos, tiek aicināti izmantot tuvumā esošo viesnīcu un viesu namu pakalpojumus.

Informācija par programmu sekos tuvojoties festivālam.

Vairāk informācijas: http://www.saldussaule.lv

Pasākuma atrašanās vieta