“DISCO-90” - Radio MIX FM 102,7 deju mūzikas nakts uz “Rīgas Pērle” klāja

  1. jūnijā plkst. 22:00 MIX FM 102,7 aicina uz pirmo deju mūzikas nakti ar izbraucienu pa Daugavu ar kuģi-restorānu “Rīgas Pērle”. Programmā – 90. gadu zelta deju hīti radio dīdžeju izpildījumā. Vakara īpašā viešņa - Katy Tindemark. Jūs gaida lieliska atpūta 3 stundu kruīzā pa Daugavu, spēles un konkursi. Sāciet Līgo svinēšanu ar mums!

Iekāpšana no plkst. 21:30, došanās kruīzā plkst. 22:00, atgriešanās plkst. 01:00, un vakars beigsies plkst. 02:00.

Jūs varat izvēlēties vietas pie galdiņiem restorānā vai uz atklātā klāja ar skatu uz Vecrīgu un Daugavas krastiem. DJ un mākslinieki izvietojas uz klāja vai lietus gadījumā - restorānā.

Kuģis-restorāns “Rīgas Pērle” var vienlaikus uzņemt uz klāja līdz 150 personām. Jums tiek piedāvāti divi bāri un daudzveidīga ēdienkarte no šefpavāra.

Uz tikšanos MIX FM 102,7 pirmajā nakts diskotēkā!

Nākamo vakaru datumi un papildu informācija atrodama www.mixnews.lv, www.rigasperle.lv un radio un “Rīgas Pērle” tīmekļa vietnes un profilos sociālajos tīklos.

Šīs sezonas jaunums būs ne tikai nakts diskotēkas, bet arī estrādes, džeza, funk un blūza kolektīvu un izpildītāju koncerti. Sekojiet reklāmai.

Biļetes „Biļešu serviss” tīklā, DUS Circle K un internetā www.bilesuserviss.lv.

Uzmanību! Nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā (viļņi, brāzmains vējš u.c.), kas neļauj nodrošināt drošības noteikumus uz ūdens, diskotēka notiks bez brauciena pa Daugavu.

Papildu informācija:

portālā www.MixNews.lv,
facebook @MixMediaGroupLv

vietnē www.RigasPerle.lv
facebook @RigasPerle

Pasākuma atrašanās vieta