Pirmajā augusta nedēļas nogalē festivāls “Bauska TASTE” aicina doties uz divu upju ieskauto Bauskas Pilskalna parku, kur jau trešo gadu būs iespējams brīnišķīgā atmosfērā aizraujoši pavadīt laiku, piedzīvojot neaizmirstamas Latvijas mākslinieku uzstāšanās.

Šajā festivāla gadā uz skatuves kāps MESA, The Sound Poets, Autobuss debesīs, Dzelzs vilks, Triānas parks, Otra puse, Pirmais kurss, Latvian Blues Band, Kautkaili, Laika suns, Deniss Paskevich & Funk Therapy Collective, Ingus Pētersons, Sigma, Gribam būt dīdžejas un baušķenieki Without Borders. Uz otras festivāla skatuves skanēs Kreisais krasts, Brīvrunu projekts, Nakts, kā arī jaunās apvienības no Radio SWH raidījuma “Priekšnams.”

Seko līdzi jaunākajai un aktuālākajai informācijai festivāla sociālajos tīklos!

  • “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un tiešsaistes vietnē bilesuparadize.lv biļetes cena no 28. janvāra līdz 30. jūnijam - 20,00 EUR
  • bērniem no 12 - 17 gadu vecumam (ieskaitot) biļetes cena nemainīga - 7,00 EUR
  • pensionāriem, 2. un 3. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību biļetes cena nemainīga - 7,00 EUR
  • 3+ Ģimenes kartes īpašniekiem - 20% pirkuma summai, pērkot biļetes iepriekšpārdošanā
  • bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) un 1. grupas invalīdiem ieeja festivālā - bezmaksas.

No 1. jūlija biļetes cena visās “Biļešu paradīze” kasēs būs 25,- eiro, kā arī būs iespēja iegādāties vienas dienas biļeti par 13,- eiro.

Festivālā “Bauska TASTE” uzstājušies tādi Latvijā atzīti mūziķi kā Intars Busulis un Abonementa orķestris, Skyforger, Jumprava, Pērkons, Carnival Youth, Sudden Lights, Aija Andrejeva, Astro’n’out, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends, Satellites LV, Ozols un Tehnikums, Menuets, Labvēlīgais tips, kā arī citi iecienīti mākslinieki. Arī šogad festivāla “Bauska TASTE” programma solās būt tik pat jaudīga – aktuālāko Latvijas mākslinieku un jauno talantu uzstāšanās, aizraujošas un sportiskas aktivitātes,
brīnišķīga atmosfēra un vienreizēji pavadīts laiks lieliskā kompānijā.

Pirmajā augusta nedēļas nogalē tiekamies Bauskā – festivālā, kur satiekas – “Bauska TASTE”

“Bauskas TASTE 2018” atskata video!
Seko līdzi jaunākajai informācijai: facebook.com/BauskaTASTE/

Pasākuma atrašanās vieta