Pasakainais Ziemas Koncerts “Sniegpārslas Stāsts”

Pasakainais Ziemas Koncerts “Sniegpārslas Stāsts”
Sniegpārslas Stāsts

Sniegpārslas Stāsts

Rīga, VEF kultūras pils
Vairāk par pasākumu

18.01. Rīgā, VEF kultūras pilī plkst. 19:00

Normunds Pauniņš, Kristīne Šomase, Gaitis Lazdāns un Ints Kalns aicina klausītājus uz  pasakaini, akustisko ziemas dziesmu koncertstāstu visai ģimenei !!!

Sniegpārslas Stāsts

Šo burvīgo sniegpārsliņas stāstu kādā klusā, baltā ziemas vakarā, pastaigājoties pa piesnigušajām Vecrīgas ieliņām, uzmanīgi uzklausīja unpavisam noteikti pierakstīja dzejnieks – Ints Kalns.

Beidzot ir pienācis laiks šo stāstu dzirdēt arī jums, kuru mūzikas skaņās ietērpa ”Sniegpārslas Stāsta” dziesmu autors, komponists – Gaitis Lazdāns, savukārt no sirds un ar mīlestību koncertā to izdziedās dziedātāji – Normunds Pauniņš un Kristīne Šomase.

Programmā skanēs dziesmas, kuras savulaik ir dziedājuši Jānis Paukštello, Dainis Porgants, Gunārs Jakobsons un Sandra Glāzupa, Andris Skuja,

Šis aizkustinošais dzejnieka Inta Kalna sniegpārsliņas stāsts un pasakainās komponista Gaita Lazdāna ziemas dziesmas irierakstītas un izdotas albumā, kuru mākslinieki prezentēs18. janvāra koncertā VEF kultūras pilī. Tieši tāpēc šis koncerts būs īpašs, jo ikviens šo “Sniegpārslas Stāstu” varēs iegūt savā īpašumā, ielikt azotē un aiznest mājās, lai klausītos vēl un vēl …

 

Šis nedaudz vairāk par stundu garais koncerts būs piemērots visai ģimenei – kā lieliem tā maziem, kā veciem tā jauniem!

Uz tikšanos ziemā!

Biļetes Biļešu Paradīzē

Iesaki rakstu draugiem!