Kristapa Vanadziņa Trioizsludina jaunās koncertprogrammas “Latviskā Elegance” pirmos koncertus

Kristapa Vanadziņa Trioizsludina jaunās koncertprogrammas “Latviskā Elegance” pirmos koncertus

Kristapa Vanadziņa Trio jaunās koncertprogrammas “Latviskā Elegance” pirmie koncerti pulcēs klausītājus un džeza melodijāsizskanēs10. martā Lūznavas muižā, 23.martā restorānā “Akustika” Valmierā, 6.aprīlī Mazmežotnes muižā un 1.maijā Imantas kultūras centrā.

Kristapa Vanadziņa Trio jaunā koncertprogramma “Latviskā Elegance” ir par klasisku – melodisku džezu, eleganti noformētu un pieejamu ikvienam klausītājam. Jaunajā koncertprogrammā savijasgan Kristapa Vanadziņa kompozīcijas, kas rakstītas speciāli Trio un izstaro latvisku melodijas kultūru ar tikai Vanadziņam raksturīgām intonācijām un sapņainām nokrāsām, kā arī Latvijas vecmeistaru darbus, kas aranžēti tieši šai programmai.

Pianists Kristaps Vanadziņš koncertprogrammas nosaukuma izvēli skaidro: “Elegance ir vīrieša dvēseles spoguļa tīrība un pašapziņa, latviskā elegance man nozīmē tieši to pašu, tikai kulturālā simbiozē, kā integrēt uzrakstītu melodiju un to elegantā veidolā aizvest pie klausītāja un izteikt caur savu instrumentu. Melodija manā mūzikā ieņem pašu pirmo lomu un nozīmi, kaut izsakām savu personību ar trio caur džeza mūzikas prizmu, nekad sevi neieliekam žanra robežās un vienmēr tieši mūzikai piešķiram lielo burtu. Elegantums nav tikai veidols, bet arī darbība un darba kultūras paskaidrojums. Katrai notij ir attieksme!”

Koncertprogrammas apmeklētājiem būs iespēja klausīties un jaunās skaņās baudīt mūzikas skaņdarbus no tādiem izciliem Latvijas komponistiemkā Uldis Stabulnieks, Mārtiņš Brauns, Jānis Ivanovs un Raimonds Pauls.

Kristapa Vanadziņa Trio sastāvā muzicē vieni no mūslaiku Latvijas spilgtākajiem džeza mūzikas pārstāvjiem – komponists un pianists Kristaps Vanadziņš, sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds un kontrabasists Jānis Rubiks. Mūziķu paustās filozofijas trīs fundamentālie stūrakmeņi ir saspēle, kompozīcija un radīšana, kas kalpo par pamatu ansambļa individualitātei un kopējai idejai

Plašāka informācija par koncerta norises vietām https://www.kristapsvanadzinsh.com/. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” mājaslapā un “Biļešu paradīze” kasēs.

Tuvākie koncerti:

10. marts Lūznavas muiža: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/136512

23.marts restorāns “Akustika”: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/136989

6. aprīlis Mazmežotnes muiža: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/137202

Informāciju sagatavoja Kristapa Vanadziņa menedžments.

Iesaki rakstu draugiem!