Izstāde MĪLESTĪBĀ AUGT

Izstāde MĪLESTĪBĀ AUGT

Ogres novada Kultūras centra Foto izstāžu zālē No 3. maija līdz 30. jūlijam, tiks izstādīta Santas Siliņas darbu izstāde “MĪLESTĪBĀ AUGT”

Ziediem tiek piešķirta mīlestības, skaistuma un izaugsmes simbolu nozīme. Gleznās autore caur ziediem runā par cilvēka iekšējo skaistumu, spēku un izaugsmi. Par cilvēka dabu. Kā ziedi var uzplaukt un ziedēt saules siltumā, tā cilvēks – sirds siltumā. Rūpēs un mīlestībā… bet izaugsmei – vajadzīgs arī mazliet lietus!

Santa Siliņa, Jaunjelgaviete. Vecāku iniciatīvas un pirmskolas audzinātāju ieteikumu vadīta, mākslai pievērsās sešu gadu vecumā, uzsākot gaitas Aizkraukles mākslas skolā. Tur arī mīlestība pret mākslu aizsākās. Mākslas skolu absolvēja 2008. gadā. Studē Ekonomikas un Kultūras augstskolā studiju programmā ” Kultūras vadība”. Šobrīd māksla ir kļuvusi par iecienītāko brīvā laika nodarbi un veidu kā “runāt” par sev svarīgo – kultūru, vidi, cilvēka izaugsmi. Par to stāsta gleznās redzamā ziedu tematika.

Izstāde bez maksas apskatāma darba dienās no plkst. 9.00 līdz 19.00, brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00, kā arī laikā, kad Ogres novada Kultūras centrā notiek pasākumi.

Iesaki rakstu draugiem!