Helovīnu šausmu parks Bauskā

Helovīnu šausmu parks Bauskā

Daudzi jau droši būs dzirdējuši, ka kaut kur ir mistiku un šausmu pilns parks, kas atrodas Bauskā. Kaut arī dzirdējām, ka parkā staigā briesmonis ar zāģi un var pielavīties no muguras, tas mūs nenobiedēja, lai varētu pastāstīt Jums arī.

Pati parka ideja nākusi no Lietuvas, kur šāda veida parks atrodas jau vairākus gadus un tiek atklāts katru gadu. “Viņiem parks ir ļoti apmeklēts, cilvēkiem patīk, mēs paši katru gadu uz to braucam. Tāpēc šogad izdomājām – kāpēc gan mēs latviešu publikai tādu nevarētu uztaisīt un paskatīties, kā mūsu cilvēkiem patīk šādi parki.”, parka saimniece Agnese Ābolkalna.

Ja gribas nobīties tā pa īstam, tad parkā pieejams šausmu namiņš, kuru gan nav ieteicams apmeklēt bērniem, bet pieaugušiem visas iespējas. Bet, ja gribas bērnam, kādu izklaidi, tad parkā atrodas mājiņa uz vistas kājas, kurā sastopama raganiņa.

Brauciet jau šonedēļ, jo parks būs atvērts līdz 5. novembrim, kur ar noslēguma koncertu uzstāsies “Dzelzs vilks”. (pasākuma laikā ieeja 12€) Vairāk informācijas, mūsu publicētajā pasākumā: Helovīnu šausmu parks Bauskas pilskalnā

Un šeit arī pāris eksponāti, kas bija pieejami apskatei, kas paldies Dievam nekustējās un varēja tos brīvi nofotogrāfēt

Iesaki rakstu draugiem!