Hameleoni svin 25 gadus Rīgā

Hameleoni svin 25 gadus Rīgā

Rīgas sirdī 6. oktobrī VEF Kultūras pilī notiks kaut kas īpašs. Latvijas mīlētā mūzikas grupa “Hameleoni” svin ievērojamu jubileju – 25 gadus kopš mūzikas ceļojuma sākuma. Taču tas vēl nav viss; viņi sagādā pārsteigumu saviem faniem – jauns albums “Dāvana”.

25 Gadi Mūzikas Maģijas

Hameleoni” jau 25 gadus ir veduši savu auditoriju ar neaizmirstamām melodijām un mīlestības pilnām dziesmām. Lai atzīmētu šo neaizmirstamo ceļojumu, viņi jūs aicina pievienoties vakarā, kas piepildīts ar noslēpumainu romantiku un mūzikas prieku.

25 gadu jubilejas koncerts sola neaizmirstamas atmiņas mūzikas entuziastiem visos vecumos. Vai nu jūs esat fani kopš paša sākuma vai nesen atklājuši viņu mūziku, šis pasākums ir tā vērts.

Īpaši Viesi un Pārsteigumi

“Hameleoni” ir sagatavojuši interesantu īpašo viesu sarakstu, lai vakars būtu vēl maģiskāks. Gatavojieties piedzīvot Kaspara Markševica, Lauras Railas un jaunās mākslinieces Emīlijas Bērziņas dziedājuma burvību. Turklāt gaidāmi pārsteigumi no 2022. gada Mis Latvija, Aijas Škutānes.

Albums “Dāvana”

Taču pārsteigumi turpinās. “Hameleoni” izlaiž savai publikai albumu “Dāvana”. Šī mūzikas šedevra sastāvā ir dziesmas, kas ierakstītas pēdējo 12 gadu laikā, kā arī pilnīgi jaunas dziesmas, kas noteikti piesaistīs jūsu sirdi.

Kā arī līdz 4. oktobrim Jums ir iespēja iegūt jauno Hameleoni albumu “Dāvana” un 2 ielūgumus uz koncertu 6. oktobrī! Piedalies mūsu veidotajā konkursā, lai piedalītos konkursā, apmeklē mūsu Facebook lapu vai postu zemāk.

Pievienojieties Mums Rīgā

Atzīmējiet savos kalendāros 6. oktobri un dodieties uz VEF Kultūras pili! 25 gadu jubilejas koncerts sola vakaru, kas būs piepildīts ar mūzikas valgu, populārām dziesmām, sirds dāvanām un apburošiem priekšnesumiem.

Biļetes jau ir pieejamas Biļešu Paradīzē. Nenokavējiet šo neaizmirstamo mūzikas pieredzi. Tiekamies!

Vairāk informācijas par pasākumu – https://kurdoties.lv/pasakums/grupas-hameleoni-25-gadu-jubilejas-koncerts-riga/ 

Iesaki rakstu draugiem!