Festivāls “Bauska TASTE 2023” izziņo skatuves mākslinieku programmu

Festivāls “Bauska TASTE 2023” izziņo skatuves mākslinieku programmu

Vasaras vērienīgākais notikums Bauskā – mūzikas festivāls “Bauska TASTE 2023” – izziņo skatuves mākslinieku programmu uz 4. un 5. augustā gaidāmo festivālu, jau piekto reizi aicinot piedzīvot krāšņu satikšanos Bauskas Pilskalna parka estrādē un izbaudīt festivāla īpašo atmosfēru starp trijām upēm un festivāla debesīm.

Pirmajā dienā (4. augusts) uz festivāla skatuves kāps viens no hip-hop mūzikas žanra pamatlicējiem Latvijā, reperis OZOLS un Latvijas Radio Bigbends,šī gada dziesmu konkursa “Eirovīzija” Latvijas pārstāvji, grupa “Sudden Lights”, grupa “Astro’n’out”, grupa “Triānas Parks”, Aminata, grupa “Bel Tempo”, grupa “Kautkaili”, Lapsene un jaunā māksliniece Avéi. Par vakara ballītes atmosfēru rūpēsies DJ Rudd.

5. augustā apmeklētājus sagaidīs “Eirovīzijas” sensācija no Lietuvas, grupa “The Roop”, šarmantā skatuves dīva Linda Leen, estrādes dziedātājs Žoržs Siksna,SHIPSEA, grupa “The Sound Poets”,Katō, grupa “Rīgas Modes”, grupa “Audiokvartāls”, muzikālā apvienība“Mazais Princis” un reperis rolands če.

Arī šoreiz festivālu plānots aizvadīt labākajās “Bauska TASTE” tradīcijās – ar “Pils” un “Parka” skatuvēm, atpūtas stūrīšiem laiskākiem mirkļiem, bezmaksas telšu pilsētiņu, kā arī īpaši veidotu bērnu zonu jaunākajiem vasarniekiem, lai “Bauska TASTE” kļūtu par patīkamu pirmo festivāla pieredzi visai ģimenei. Tā kā festivāls ir notikums visai ģimenei, arī šogad teritorijā ar prieku uzņemsim četrkājainos draugus.

No 1. marta līdz31. maijam (ieskaitot) apmeklētāji aicināti iegādāties biļeti nedaudz lētāk. Biļetes cena abu festivāla dienu apmeklējumamšobrīd ir 35 eiro. Jauniešiem no 12 līdz 17 gadu vecumam divu dienu biļetes cena ir 30 eiro, bet pensionāriem – 32 eiro.Saglabājot ģimenēm draudzīga festivāla statusu, Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ ģimenes karte” īpašniekiem biļešu iegādei tiks piemērota 10% atlaide no jebkuras kategorijas biļetes cenas.10 % atlaidi no biļetes cenas saņems arī personas ar II grupas invaliditāti. Personām ar I grupas invaliditāti un bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja festivālā būs bez maksas.

Interesentiem šobrīd iespējams iegādāties arī vienas dienas biļeti – pieaugušajiem tā maksā 20 eiro, jauniešiem no 12 līdz 17 gadu vecumam vienas dienas biļetes cena ir 16 eiro. Pensionāru vienas dienas biļeti no 1. marta līdz 31. maijam iespējams iegādāties par 18 eiro. Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ ģimenes karte” īpašniekiem 10 % atlaide tiks piemērota arī no jebkuras vienas dienas biļetes kategorijascenas. 10 % atlaidi no vienas dienas biļetes cenas saņems arī personas ar II grupas invaliditāti.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://ej.uz/BauskaTASTE2023

Ceturtais festivāls “Bauska TASTE” divu dienu garumā Bauskas pils pakājē vienkopus pulcēja teju 12 tūkstošus apmeklētāju, tādējādi kļūstot par trešo apmeklētāko festivālu Latvijā. Aizvadītajos gados festivāla programmu kuplinājuši tādi Eiropā un Latvijā atzīti mūziķi kā “Daddy Was A Milkman”, “Instrumenti”, “Citi Zēni”, Aija Andrejeva un “Very Cool People”, “Jumprava”, “MESA”, “The Sound Poets”, “Dzelzs Vilks”, “Autobuss Debesīs”, Intars Busulis un Abonementa orķestris, “Skyforger”, “Pērkons”, “Carnival Youth”, “Sudden Lights”, “Astro’n’out”, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends, “Satellites LV”, “Menuets”, “Labvēlīgais tips” un citi iemīļoti mākslinieki.

Uz tikšanos starp trijām upēm un festivāla debesīm Bauskā! Un atceries – nekad nav par vēlu mums satikties!

Norises aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi festivāla “Facebook” lapā https://www.facebook.com/BauskaTASTE un sociālās platformas “Instagram” profilā https://www.instagram.com/bauskatastefestival/, kā arī mājaslapā: https://bauskataste.lv/

Iesaki rakstu draugiem!